No products in the cart.

No products in the cart.

Indywidualny kurs BUSINESS & MARKETING MASTERCLASS

INDYWIDUALNY KURS BUSINESS & MARKETING  MASTERCLASS 

Zapraszam na warsztat typu masterclass BUSINESS & MARKETING, skierowany dla doświadczonych fotografów lub zaawansowanych amatorów. 

W dzisiejszych czasach co druga osoba jest fotografem, a fotografia amatorska jest wręcz na mistrzowskim poziomie. W dobie tak ogromnej konkurencji, sam talent i piękne zdjęcia już nie wystarczają.

Nazywam się Kat Piwecka i jestem fotografką gwiazd i dziennikarką podróżniczą. W 2002 roku ukończyłam specjalność Handel i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a od 12 lat z sukcesem prowadzę własną firmę fotograficzną. Pracuję zarówno lokalnie we własnym studio w Poznaniu, jak i ogólnokrajowo w Warszawie oraz za granicą głównie w Portugalii.

Jestem stuprocentowym praktykiem, bo wszystkiego nauczyłam się sama w trakcie prowadzenia mojej działalności. Zawsze miałam bardzo dobre wyczucie marketingowe, ale też pozwoliłam sobie na popełnienie błędów, które stały się dla mnie najlepszymi lekcjami.

Na szkoleniu BIZNES & MARKETING podzielę się z Tobą całym moim doświadczeniem zgromadzonym w czasie 12 lat pracy jako fotograf. Będę rozbrajająco szczera i pokażę Ci zawód fotografa od podszewki. 

MÓJ SUKCES to przede wszystkim wielka pasja, ciężka praca i ogromna determinacja oparta na poniższych 5 filarach:
1. silna marka osobista,
2. indywidualny styl fotografii,
3. trwałe relacje z klientem,
4. efektywny marketing-mix,
5. nieustanny rozwój osobisty i zawodowy.  

 

PROGRAM

Szkolenie składa się z 3 modułów:

1. MOJA HISTORIA
– moja droga od fotografki rodzinnej do fotografki gwiazd – zainspirujesz się moją ciekawą historią,
– moja biografia 2009-2021 – zobaczysz jak rok po roku zmieniał się profil mojej działalności i jakie działania podejmowałam, żeby rozwijać biznes.

2. MOJA PRACA
– na czym polega praca fotografa – opowiem Ci jakie dokładnie działania na co dzień wykonuję,
– na czym naprawdę zarabia fotograf – poznasz wszystkie możliwości zarabiania pieniędzy,
– rodzaje sesji zdjęciowych – bazując na moim wieloletnim doświadczeniu omówimy w szczegółach najbardziej popularne sesje zdjęciowe,
– koszty prowadzenia działalności fotograficznej – poznasz prawdziwe koszty działalności usługowej, która błędnie kojarzy się z brakiem kosztów,
– zarejestrowanie firmy – kilka słów o formalnościach,
– osoby współpracujące z fotografem: księgowa / pracownicy / graficy / beauty-team – opowiem ci na jakich zasadach najlepiej z nimi współpracować,
– miejsce pracy – studio / plener / inne miasto / inny kraj – podzielę się swoim doświadczeniem jak rozwinąć działalność lokalną, ogólnokrajową i międzynarodową,
– studio – organizacja pracy studia, organizacja przestrzeni i podstawowe wyposażenie studia – wszystko co musisz wiedzieć o pracy w studio od A do Z,
– tajniki zawodu dziennikarza podróżniczego – jako fotograf na pewno pasjonujesz się podróżami, więc dowiesz się jak zacząć publikować relacje z podróży w magazynach i na portalach.

3. MÓJ SUKCES – omówię w szczegółach 5 filarów mojego sukcesu, czyli najważniejsza dla Ciebie część szkolenia, bo tutaj zebrałam w jednym miejscu wszystkie działania, które wykonywałam, żeby osiągnąć sukces jako fotograf:

3.1. SILNA MARKA OSOBISTA – opowiem Ci krok po kroku wszystko, co zrobiłam, żeby zbudować swoje nazwisko i autentyczną markę osobistą fotografa i dziennikarza podróżniczego, będącego ekspertem w swojej dziedzinie w Polsce i Portugalii.

3.2. INDYWIDUALNY STYL FOTOGRAFII – dowiesz się, co zrobić żeby Twoje zdjęcia wyróżniały się w oceanie pięknych i profesjonalnych zdjęć, które codziennie oglądamy w sieci. Jak znaleźć pomysł na siebie i swoją fotografię? Jak być konsekwentnym w swoim indywidualnym stylu? Jak zbudować profesjonalne portfolio, które zwróci na siebie uwagę?

3.3. RELACJA Z KLIENTEM – nauczysz się zwracać uwagę, kim jest Twój klient i kto nim nie jest. Powiem Ci, jak stworzyć ofertę i jak wycenić swoje usługi oraz jak kształtować ceny na przestrzeni lat. Jak stworzyć procedury obsługi klienta oraz jakie relacje z nim utrzymywać, tak żeby dbać o najważniejsze dla Ciebie i Twojego biznesu kontakty. Opowiem ci też o bardzo intymnym kontakcie z klientem w czasie sesji i jak pomóc klientowi w trakcie pozowania.

3.4. NARZĘDZIA MARKETINGOWE – dostaniesz receptę na najlepszy moim zdaniem mix marketingowych działań, który u mnie się rewelacyjnie sprawdził na przestrzeni 12 lat doprowadzając mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Wszystkie te narzędzia stosowałam intuicyjnie, ale przetestowałam je na sobie i swojej działalności fotograficznej i opowiem Ci o nich z własnej praktyki: strona www, media społecznościowe – jako ciekawostkę Ci powiem, że nie mam fanpage na facebooku, a mimo to odniosłam sukces jako fotograf, wystawy fotograficzne, wydanie własnej książki, kampania społeczna, tradycyjne wizytówki i ulotki, branding narzędzi pracy, wywiady w prasie i TV, statuetki i wyróżnienia, eventy i gale, sesje znanych ludzi, okładki i publikacje w magazynach, blog tematyczny, pozostałe działania PR-owe.

3.5. NIEUSTANNY ROZWÓJ OSOBISTY I ZAWODOWY – najsłynniejsza fotografka-edukatorka Sue Bryce powiedziała piękne zdanie: One of my highest value in life is self-development. Zgadzam się z nią w 100 procentach! W tym module porozmawiamy o poczuciu Twojej wartości i jak się ono przekłada na Twój biznes i relacje z klientami, a nawet na rodzaj klientów jakich do siebie przyciągasz! Opowiem Ci też o sposobach na nieustanne inspirowanie się. Powiem Ci, jak powinny wyglądać zdrowe relacje z konkurencją. Jak dbać o work-life balance w sytuacji, kiedy praca jest Twoją wielka pasją? Na końcu opowiem Ci o wszystkich przykrych sytuacjach jakie mnie spotkały i o ciężkich momentach w pracy fotografa, takich jak na przykład strata klienta lub utrata płynności finansowej. Mówiłam na samym początku, że będzie szczerze do bólu!

!!! Otrzymasz pocztą CERTYFIKAT w formie papierowej potwierdzający ukończenie szkolenia BUSINESS & MARKETING MASTERCLASS. 

!!! Dostaniesz w prezencie moją książkę “Od fotografki rodzinnej do fotografki gwiazd – sekret mojego sukcesu”. 

KOSZT WARSZTATÓW INDYWIDUALNYCH: 5000 PLN 

Wybierasz datę, pracujemy razem cały weekend (w sumie 10 godzin), po każdym module zadajesz swoje pytania. 

Zakup szkolenia jest równoznaczny z przyjęciem wymienionych warunków szkolenia.

Podczas warsztatów obowiązuje zakaz nagrywania audio/video.

Przypominamy, że Katarzyna Piwecka Fotografia posiada prawa autorskie do powyższego programu warsztatów fotograficznych. Wykorzystywanie tych treści bez zgody Katarzyna Piwecka Fotografia jest zabronione.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy:
workshops@katpiwecka.com lub telefonicznie +48 501 56 66 76.

 

CURRENCY
PLN Polish złoty
EUR Euro