Indywidualny kurs BUSINESS & MARKETING MASTERCLASS

INDYWIDUALNY KURS BUSINESS & MARKETING  MASTERCLASS 

 

Zapraszam na warsztat typu masterclass BUSINESS & MARKETING, skierowany dla doświadczonych fotografów lub zaawansowanych amatorów. 

W dzisiejszych czasach co druga osoba jest fotografem, a fotografia amatorska jest wręcz na mistrzowskim poziomie. W dobie tak ogromnej konkurencji, sam talent i piękne zdjęcia już nie wystarczają.

Nazywam się Kat Piwecka i jestem fotografką gwiazd i dziennikarką podróżniczą. W 2002 roku ukończyłam specjalność Handel i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a od kilkunastu lat z sukcesem prowadzę własną firmę fotograficzną. Pracuję zarówno lokalnie we własnym studio w Poznaniu, jak i w Warszawie oraz za granicą głównie w Portugalii.

Jestem stuprocentowym praktykiem, bo wszystkiego nauczyłam się sama w trakcie prowadzenia mojej działalności. Zawsze miałam bardzo dobre wyczucie marketingowe, ale też pozwoliłam sobie na popełnienie błędów, które stały się dla mnie najlepszymi lekcjami.

Na szkoleniu BIZNES & MARKETING podzielę się z Tobą całym moim doświadczeniem zgromadzonym w czasie kilkunastu lat pracy jako fotograf. Będę rozbrajająco szczera i pokażę Ci zawód fotografa od podszewki. Przyjrzymy się także Twojej sytuacji i wprowadzimy konieczne zmiany w Twoim biznesie. 

MÓJ SUKCES to przede wszystkim wielka pasja, ciężka praca i ogromna determinacja oparta na poniższych 5 filarach:
1. silna marka osobista,
2. indywidualny styl fotografii,
3. trwałe relacje z klientem,
4. efektywny marketing-mix,
5. nieustanny rozwój osobisty i zawodowy.  

PROGRAM

Szkolenie składa się z 3 modułów:

1. MOJA HISTORIA
– moja droga od fotografki rodzinnej do fotografki gwiazd – zainspirujesz się moją ciekawą historią,
– moja biografia 2009-2021 – zobaczysz jak rok po roku zmieniał się profil mojej działalności i jakie działania podejmowałam, żeby rozwijać biznes.

2. MOJA PRACA
– na czym polega praca fotografa – opowiem Ci jakie dokładnie działania na co dzień wykonuję,
– na czym naprawdę zarabia fotograf – poznasz wszystkie możliwości zarabiania pieniędzy,
– rodzaje sesji zdjęciowych – bazując na moim wieloletnim doświadczeniu omówimy w szczegółach najbardziej popularne sesje zdjęciowe,
– koszty prowadzenia działalności fotograficznej – poznasz prawdziwe koszty działalności usługowej, która błędnie kojarzy się z brakiem kosztów,
– zarejestrowanie firmy – kilka słów o formalnościach,
– osoby współpracujące z fotografem: księgowa / pracownicy / graficy / beauty-team – opowiem ci na jakich zasadach najlepiej z nimi współpracować,
– miejsce pracy – studio / plener / inne miasto / inny kraj – podzielę się swoim doświadczeniem jak rozwinąć działalność lokalną, ogólnokrajową i międzynarodową,
– studio – organizacja pracy studia, organizacja przestrzeni i podstawowe wyposażenie studia – wszystko co musisz wiedzieć o pracy w studio od A do Z,
– tajniki zawodu dziennikarza podróżniczego – jako fotograf na pewno pasjonujesz się podróżami, więc dowiesz się jak zacząć publikować relacje z podróży w magazynach i na portalach.

3. MÓJ SUKCES – omówię w szczegółach 5 filarów mojego sukcesu, czyli najważniejsza dla Ciebie część szkolenia, bo tutaj zebrałam w jednym miejscu wszystkie działania, które wykonywałam, żeby osiągnąć sukces jako fotograf:

3.1. SILNA MARKA OSOBISTA – opowiem Ci krok po kroku wszystko, co zrobiłam, żeby zbudować swoje nazwisko i autentyczną markę osobistą fotografa i dziennikarza podróżniczego, będącego ekspertem w swojej dziedzinie w Polsce i Portugalii.

3.2. INDYWIDUALNY STYL FOTOGRAFII – dowiesz się, co zrobić żeby Twoje zdjęcia wyróżniały się w oceanie pięknych i profesjonalnych zdjęć, które codziennie oglądamy w sieci. Jak znaleźć pomysł na siebie i swoją fotografię? Jak być konsekwentnym w swoim indywidualnym stylu? Jak zbudować profesjonalne portfolio, które zwróci na siebie uwagę?

3.3. RELACJA Z KLIENTEM – nauczysz się zwracać uwagę, kim jest Twój klient i kto nim nie jest. Powiem Ci, jak stworzyć ofertę i jak wycenić swoje usługi oraz jak kształtować ceny na przestrzeni lat. Jak stworzyć procedury obsługi klienta oraz jakie relacje z nim utrzymywać, tak żeby dbać o najważniejsze dla Ciebie i Twojego biznesu kontakty. Opowiem ci też o bardzo intymnym kontakcie z klientem w czasie sesji i jak pomóc klientowi w trakcie pozowania.

3.4. NARZĘDZIA MARKETINGOWE – dostaniesz receptę na najlepszy moim zdaniem mix marketingowych działań, który u mnie się rewelacyjnie sprawdził na przestrzeni 12 lat doprowadzając mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Wszystkie te narzędzia stosowałam intuicyjnie, ale przetestowałam je na sobie i swojej działalności fotograficznej i opowiem Ci o nich z własnej praktyki: strona www, media społecznościowe – jako ciekawostkę Ci powiem, że nie mam fanpage na facebooku, a mimo to odniosłam sukces jako fotograf, wystawy fotograficzne, wydanie własnej książki, kampania społeczna, tradycyjne wizytówki i ulotki, branding narzędzi pracy, wywiady w prasie i TV, statuetki i wyróżnienia, eventy i gale, sesje znanych ludzi, okładki i publikacje w magazynach, blog tematyczny, pozostałe działania PR-owe.

3.5. NIEUSTANNY ROZWÓJ OSOBISTY I ZAWODOWY – najsłynniejsza fotografka-edukatorka Sue Bryce powiedziała piękne zdanie: One of my highest value in life is self-development. Zgadzam się z nią w 100 procentach! W tym module porozmawiamy o poczuciu Twojej wartości i jak się ono przekłada na Twój biznes i relacje z klientami, a nawet na rodzaj klientów jakich do siebie przyciągasz! Opowiem Ci też o sposobach na nieustanne inspirowanie się. Powiem Ci, jak powinny wyglądać zdrowe relacje z konkurencją. Jak dbać o work-life balance w sytuacji, kiedy praca jest Twoją wielka pasją? Na końcu opowiem Ci o wszystkich przykrych sytuacjach jakie mnie spotkały i o ciężkich momentach w pracy fotografa, takich jak na przykład strata klienta lub utrata płynności finansowej. Mówiłam na samym początku, że będzie szczerze do bólu!


!!! Otrzymasz pocztą CERTYFIKAT w formie papierowej potwierdzający ukończenie szkolenia BUSINESS & MARKETING MASTERCLASS. 

!!! Dostaniesz w prezencie moją książkę “Od fotografki rodzinnej do fotografki gwiazd – sekret mojego sukcesu”. 


CENA: 5000 PLN 

 

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku 500 PLN na konto:
Kat Piwecka Photography
41 1050 1533 1000 0090 4527 2078 
w tytule proszę podać nazwę oraz datę szkolenia:
BUSINESS & MARKETING MASTERCLASS 22.02.2022 

 

Wybierasz datę, pracujemy razem cały dzień w godz. 9-18, po każdym module zadajesz swoje pytania. 

 

Podczas warsztatów obowiązuje zakaz nagrywania audio/video.

Zakup szkolenia jest równoznaczny z przyjęciem wymienionych warunków szkolenia.

Przypominamy, że Katarzyna Piwecka Fotografia posiada prawa autorskie do powyższego programu warsztatów fotograficznych. Wykorzystywanie tych treści bez zgody Katarzyna Piwecka Fotografia jest zabronione.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy:
studio@katpiwecka.com lub telefonicznie +48 501 56 66 76.

 

CURRENCY
PLN Polish złoty
EUR Euro