K
06 wrzesień, 2020

pierwsze recenzje mojej książki IN LOVE WITH PORTUGAL

DOLORES PARREIRA (PORTUGAL): 
Título do livro (Bilingue) "IN LOVE WITH PORTUGAL - Apaixonada por Portugal). Tem fotografias lindíssimas de todo o país, duas páginas com fotos de Casebres e outras duas com fotos de Alcácer do Sal. Obrigada, Kat Piwecka, a tua dedicatória deixou-me tão feliz! 

JUERGEN HEUPEL (GERMANY): 
I have been many times in different regions of Portugal. This book shows the real Portugal! Nature, culture, the life it is so fantastic! More than 300 pages full of impressions. Excellent! 

MAGDALENA GADOMSKA (POLAND): 
Piekny album, duzy format, ponad 300 stron pokazany z miłości do Portugalii, do jej mieszkańców, zabytków, przyrody, słodkości. Widać ile pracy i jak wiele lat poświęciła autorka na jego złożenie tak by wyglądał perfekcyjnie. Już sama nazwa „In Love with Portugal” przyciąga wzrok i chce do jego obejrzenia. Dla mnie cudowne wspomnienie z pobytu w tych okolicach i kolejne marzenie by odwiedzić znowu Portugalię śladami Fotografki podróżniczej KatPiweckiej-:)  

AGNIESZKA ŚWIATŁY (POLAND): 
Album jest cudowny ! Nawet nie wyobrazam sobie jak dużo pracy Cie on kosztował. Gratuluję z całego serca ! Te miejsca,które zwiedzilaś...nie jeden portugalczyk mógłby się schować pod ziemię bo nie widział nawet 10% tego co Ty. Piękna praca ♡
♡ Jestem oczarowana, zachwycona i nie mogę wyjść z podziwu. Twój album,Twoje fotografie i Twoja przygoda z Portugalią to istne szaleństwo, której może pozazdrościć każdy portugalczyk. Z ogromną przyjemnością i ciekawością odwiedzę miejsca o których istnieniu nawet nie wiedziałam. Dziękuję za piękne inspiracje ♡ 

IWONA SŁABUSZEWSKA-KRAUZE (POLAND): 
Wiedziałam, że ten album powstaje od kilku lat. Ale dopiero teraz, kiedy trzymam to cudo w ręku, widzę, jak dużo pracy włożyła w niego Kat Piwecka. Zwiedziła chyba każdy zakątek w Portugalii i swoim aparatem uchwyciła to, co w nim niepowtarzalne. W części dotyczącej Douro znalazła się nawet Quinta Vale D. Maria, pierwowzór z mojej powieściowej "Portugalki". Ten album to absolutny a must dla każdego kto kocha ten kraj, albo ma ochotę się nim zauroczyć. Kasia, dziękuję za przywołanie portugalskich obrazów, słońca, zapachów oraz... wspomnień. Muito obrigada! 
« Wróć